LUCY 12 SLIM lewy BS narożny LUCY 12 SLIM lewy BS narożny
Producent: Kratki
Cena: 4 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład kominkowy  AMELIA 18 EKO Wkład kominkowy AMELIA 18 EKO
Producent: Kratki
Cena: 3 850,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład kominkowy  AMELIA 25 tunel Wkład kominkowy AMELIA 25 tunel
Producent: Kratki
Cena: 5 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład kominkowy  MAJA 8 gilotyna Wkład kominkowy MAJA 8 gilotyna
Producent: Kratki
Cena: 4 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład kominkowy  OLIWIA 18 gilotyna Wkład kominkowy OLIWIA 18 gilotyna
Producent: Kratki
Cena: 5 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład kominkowy AMELIA 25 Wkład kominkowy AMELIA 25
Producent: Kratki
Cena: 2 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład kominkowy AMELIA 25 DECO Wkład kominkowy AMELIA 25 DECO
Producent: Kratki
Cena: 3 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład kominkowy AMELIA 25 gilotyna Wkład kominkowy AMELIA 25 gilotyna
Producent: Kratki
Cena: 5 150,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład kominkowy AMELIA 25 LUX Wkład kominkowy AMELIA 25 LUX
Producent: Kratki
Cena: 3 200,00 zł
szt.
zobacz więcej

Sklep Bofoco - Nowoczesne kominki narożne oraz wkłady kominkowe

Kominek jest jednym z ciekawszych elementów, jaki może dużo wnieść do naszego domu lub mieszkania. Wybór właściwego kominka pozwoli nam na zapewnienie dodatkowego źródła ogrzewania. Oprócz tego, kominki i wkłady kominkowe stanowią ciekawy element aranżacji wnętrz.
Kominki, jakie dostępne są w ofercie, można zastosować nie tylko w dużych domach. Ich budowa, sposób działania oraz wymiary pozwalają na dopasowanie odpowiedniego kominka do danego wnętrza. Oferta sklepu internetowego jest bardzo szeroka. Dzięki temu, możemy wybrać kominki/ wkłady bardzo nowoczesne lub klasyczne.

Kominki wolnostojące


Dziś, urządzając dom, skupiamy się przede wszystkim na oszczędności miejsca, kosztów, szybkim i łatwym montażu oraz na doborze elementów atrakcyjnych wizualnie. W przypadku nowoczesnych kominków lub wkładów, istotne jest również wybranie takiego modelu, który będzie spełniać nasze oczekiwania względem oddawania ciepła.

Obecnie, mamy szeroki wybór w sklepie internetowym. Nowoczesne kominki są szczególnie często wybierane – ich wymiary, kształt, specyfika działania oraz cena, to podstawowe atuty kominków.

Wkłady kominkowe

Wkłady do kominków są bardzo różnorodne. Każdy, kto posiada lub chce zakupić kominek konkretnego rodzaju, ma możliwość dobrania odpowiedniego wkładu. Oferta sklepu internetowego jest na tyle szeroka, iż możliwe jest zakupienie różnych wkładów. Można je dopasować biorąc pod uwagę takie kryteria jak:

  • Powierzchnia kominka,
  • Przeznaczenie,
  • Rodzaj kominka,
  • Nasze indywidualne preferencje.

Obecnie, możemy wybierać pomiędzy wkładami powietrznymi oraz kominkami z płaszczem wodnym.

Oferta naszego sklepu umożliwia wybór takich wkładów, które w pełni będą odpowiada naszym oczekiwaniom. Niskie, nieco wyższe, żeliwne, stalowe czy z kaflami – każdy z modeli znajdzie swoje zastosowanie.
Dużą uwagę zwraca się na rodzaj drzwiczek do kominka, jakie montowane są we wkładach. Mogą być one umieszczone na środku lub z boku. Drzwiczki kominkowe najczęściej otwierane są poprzez docisk.

Zalety nowoczesnych kominków

Warto również wspomnieć o licznych zaletach, jakie wiążą się z użytkowaniem kominków. Odpowiedni dobór kominka gwarantuje nam ekonomię. Urządzenia są efektywne, dzięki czemu drewno, jakie jest spalane, oddaje ogromną ilość energii i ciepła. Wykorzystanie kominków i odpowiednich wkładów, zapewni nam wydajność. Trzeba także dodać, iż stosowanie kominków pozwoli nam sporo zaoszczędzić. Do kominków przeznaczone są konkretne rodzaje paliwa. Dzięki nim, nie zanieczyszczamy środowiska.
Wkłady kominkowe są wyposażone w szybę, która może wytrzymać nawet do 800°C. Jest to gwarancja na bezpieczne i sprawne użytkowanie kominka. Nasz sklep oferuje wkłady kominkowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości stali oraz żeliwa. Tworzywa te zapewniają nam odporność na szczególnie wysokie temperatury i powstawanie rdzy. Dodatkowo – wkłady dzięki temu są wytrzymałe.
W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór wkładów kominkowych do domów posiadających rekuperację. Wiele modeli wkładów posiada specjalny króciec dolotu, który umożliwia doprowadzenie do instalacji świeżego powietrza. Wpływa to na jakość spalania oraz komfort użytkowania wkładu kominkowego.
Nowoczesne kominki oprócz tego, zapewniają dodatkowe źródło ciepła w każdym mieszkaniu i domu. Ze względu na ich różnorodność, możemy dopasować odpowiednią wielkość i typ wkład kominkowy do konkretnego pomieszczenia.

 

Kominek narożny

W naszym sklepie znajdą państwo także popularne kominki narożne, idealnie pasujące do nowoczesnych pomieszczeń z otwarta przestrzenią. Zapraszamy do artykułu na naszym blogu o aranżacji wnętrz za pomocą kominków narożnych: Blog kominek narożny

Aranżując przestrzeń domu, warto wcześniej zastanowić się nad efektem, który chcemy uzyskać. Kominki doskonale sprawdzają się w wielu pomieszczeniach — nadają im przytulności i przyjemnej atmosfery. Wybierając kominek narożny zyskujemy dodatkowe przeszklenie, dzięki któremu możemy oglądać ogień. Palenisko w takim układzie doskonale sprawdza się w pokojach dziennych, których przestrzeń należy oddzielić od holu, kuchni lub innego pomieszczenia. Warto zwrócić uwagę na to, w którą stronę kominek narożny jest zwrócony, a także na jego głębokość.

 

Zobacz także: kratki kominkowe, elementy montażowe, ruszt do kominka, kominki ogrodowe, biokominki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl