Ogrodowy ogrzewacz gazowy - Patio

 

Wieczorny wypoczynek na ogrodzie nie cieszy już tak bardzo, gdy wszyscy zaczynają odczuwać zimno i chcą jak najszybciej uciekać do środka. Podziwianie usłanego gwiazdami nieba, pokazów sylwestrowych fajerwerków czy tańce na świeżym powietrzu nie muszą jednak oznaczać ubierania wszystkiego, co masz w swojej szafie. Stawiając na dostępne w ofercie Bofoco ogrodowe ogrzewacze gazowe Patio, gwarantujesz sobie nie tylko wypoczynek przy cieple i świetle ogniska, ale też stylowy dodatek do wystroju twojego ogrodu nie generujący nieprzyjemnych zapachów, głośnych dźwięków czy charakterystycznego duszącego dymu.

Stylowe gazowe ogrzewacze ogrodowe to eleganckie, bezpieczne, wydajne, i przenośne urządzenia, które uzupełnią wystrój każdego przydomowego patio i ogródka, a także doskonale sprawdzą się w zewnętrznych barach i restauracjach. Bofoco wie, jak niezapomniane mogą być wieczory spędzone na zewnątrz – chcemy upewnić się, że ich atmosfera będzie zawsze pełna ciepła i radości.

Gazowe ogrzewacze zewnętrzne 

Wbudowane sterowniki pozwolą nam na zabezpieczenie urządzenia przed niepowołanymi osobami. W ten sposób możemy mieć pewność, że urządzenie nie zostanie uruchomione przez dzieci. Istnieje również opcja ustawienia automatycznego uruchamiania się ogrzewaczy gazowych patio o określonej godzinie, nawet z wyszczególnieniem dnia. Moglibyśmy obawiać się zdmuchnięcia przez wiatr płomienia i jego ulatniania się. Producenci przemyśleli również tę ewentualność i wyposażyli ogrzewacz gazowy Patio w czujnik termopary, który zareaguje wyłączeniem dopływu gazu do palnika, jeśli płomień zostanie zdmuchnięty. Tak więc ogrzewacze gazowe Patio stanowią niesamowicie przemyślane i bezpieczne urządzenia świetnie sprawdzające się w ogrodach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl