Ogrodowy ogrzewacz gazowy - Patio

 

Wieczorny wypoczynek na ogrodzie nie cieszy już tak bardzo, gdy wszyscy zaczynają odczuwać zimno i chcą jak najszybciej uciekać do środka. Podziwianie usłanego gwiazdami nieba, pokazów sylwestrowych fajerwerków czy tańce na świeżym powietrzu nie muszą jednak oznaczać ubierania wszystkiego, co masz w swojej szafie. Stawiając na dostępne w ofercie Bofoco ogrodowe ogrzewacze gazowe Patio, gwarantujesz sobie nie tylko wypoczynek przy cieple i świetle ogniska, ale też stylowy dodatek do wystroju twojego ogrodu nie generujący nieprzyjemnych zapachów, głośnych dźwięków czy charakterystycznego duszącego dymu.

Ogrodowy ogrzewacz tarasowy

Stylowe gazowe ogrzewacze ogrodowe to eleganckie, bezpieczne, wydajne, i przenośne urządzenia, które uzupełnią wystrój każdego przydomowego patio i ogródka, a także doskonale sprawdzą się w zewnętrznych barach i restauracjach. Bofoco wie, jak niezapomniane mogą być wieczory spędzone na zewnątrz – chcemy upewnić się, że ich atmosfera będzie zawsze pełna ciepła i radości.


Wbudowane sterowniki pozwolą nam na zabezpieczenie urządzenia przed niepowołanymi osobami. W ten sposób możemy mieć pewność, że urządzenie nie zostanie uruchomione przez dzieci. Istnieje również opcja ustawienia automatycznego uruchamiania się ogrzewaczy gazowych patio o określonej godzinie, nawet z wyszczególnieniem dnia. Moglibyśmy obawiać się zdmuchnięcia przez wiatr płomienia i jego ulatniania się. Producenci przemyśleli również tę ewentualność i wyposażyli ogrzewacz gazowy Patio w czujnik termopary, który zareaguje wyłączeniem dopływu gazu do palnika, jeśli płomień zostanie zdmuchnięty. Tak więc ogrzewacze gazowe Patio stanowią niesamowicie przemyślane i bezpieczne urządzenia świetnie sprawdzające się w ogrodach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl