Kominek ogrodowy oraz ogrzewacze gazowe i piece na pellet

Kominek ogrodowy jest specjalnym, nowoczesnym rodzajem kominka, który zyskuje coraz większą popularność. Jak sama nazwa wskazuje, jest to dodatkowe źródło ciepła, które można wykorzystywać na ogrodzie. Obecnie, dostępnych jest wiele form i wielkości kominków – dzięki temu, każdy z nas ma możliwość zaopatrzyć się w dowolny kształt, wysokość oraz dodatkowe wyposażenie kominka.

Kominek ogrodowy to coraz popularniejszy trend w urządzaniu przestrzeni ogrodu czy tarasu. Poza walorami estetycznymi, przywołującymi na myśl tradycyjne ogniska. Doskonale sprawdzą się jako efektywne ogrzewacze zewnętrzne. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrzewacz gazowy Patio - linia urządzeń w wersji sterowania manualnej oraz na pilota oraz ogrzewacz zewnętrzny Pochodnia - opalany pelletem.

Jako nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, kominek ogrodowy będzie stanowić nie tylko dodatkowe źródło ciepła na dworze. Wygląd kominków jest ciekawy i innowacyjny, przez co nasz ogród uzyska dodatkowy element ozdobny. Światło, ciepło oraz estetyczny i nowoczesny design, to podstawowe zalety, jakimi cechuje się każdy z poniżej wymienionych kominków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl