Nowoczesne kominki zewnętrzne ogrodowe oraz ogrzewacze gazowe i piece na pellet

Kominek ogrodowy jest specjalnym, nowoczesnym rodzajem kominka, który zyskuje coraz większą popularność. Jak sama nazwa wskazuje, jest to dodatkowe źródło ciepła, które można wykorzystywać na ogrodzie. Obecnie, dostępnych jest wiele form i wielkości kominków ogrodowych – dzięki temu, każdy z nas ma możliwość zaopatrzyć się w dowolny kształt, wysokość oraz dodatkowe wyposażenie kominka.

Kominek ogrodowy idealny do twojego ogrodu i tarasu

Kominek ogrodowy to coraz popularniejszy trend w urządzaniu przestrzeni ogrodu czy tarasu. Poza walorami estetycznymi, przywołującymi na myśl tradycyjne ogniska. Doskonale sprawdzą się jako efektywne ogrzewacze zewnętrzne. W naszej ofercie znajdą Państwo kominki ogrodowe takie jak ogrzewacz gazowy Patio - linia urządzeń w wersji sterowania manualnej oraz na pilota i ogrzewacz zewnętrzny Pochodnia -  piec opalany pelletem.

Jako nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, kominek ogrodowy będzie stanowić nie tylko dodatkowe źródło ciepła na dworze. Wygląd kominków jest ciekawy i innowacyjny, przez co nasz ogród uzyska dodatkowy element ozdobny. Światło, ciepło oraz estetyczny i nowoczesny design, to podstawowe zalety, jakimi cechuje się każdy z poniżej wymienionych kominków.

 

Zewnętrzny ogrzewacz tarasowy

Sklep Bofoco ma dziś jedną z najbardziej rozbudowanych ofert kominków ogrodowych, proponując niezwykle ciekawy ogrzewacz gazowy Patio jak i zewnętrzne ogrzewacze Pochodnia, idealne dla tych, którzy wciąż lubią fizyczne dokładanie opału do paleniska. Kominki ogrodowe na pellet są dziś właściwie jedną z korzystniejszych opcji, dając przyzwoity stosunek ciepła do zużycia opału i utrzymując płomień przez kilka godzin bez konieczności dokładania kolejnej porcji pelletu. Ogrzewacze gazowe to z kolei świetne wyjście dla tych, którzy ze względów bezpieczeństwa nie mogą pozwolić sobie na otwarty ogień lub zwyczajnie preferują mniej wymagające rozwiązania – sterowane zarówno za pomocą pilota, jak i manualnie ogrzewacze gazowe Patio to idealny dodatek nawet dla mieszkań w mieście.

Zobacz także: kratki kominkowe, elementy montażowe, ruszt do kominka, kominki ogrodowe, biokominki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl