Drzwiczki kominkowe Amelia DECO Drzwiczki kominkowe Amelia DECO
Producent: Kratki
Cena: 1 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki kominkowe Antek DECO Drzwiczki kominkowe Antek DECO
Producent: Kratki
Cena: 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki kominkowe Eryk DECO Drzwiczki kominkowe Eryk DECO
Producent: Kratki
Cena: 1 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki kominkowe Felix DECO Drzwiczki kominkowe Felix DECO
Producent: Kratki
Cena: 1 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki kominkowe FS 10N Drzwiczki kominkowe FS 10N
Producent: Kratki
Cena: 2 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki kominkowe FS 8N Drzwiczki kominkowe FS 8N
Producent: Kratki
Cena: 1 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki kominkowe Maja DECO Drzwiczki kominkowe Maja DECO
Producent: Kratki
Cena: 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki kominkowe Wiktor DECO Drzwiczki kominkowe Wiktor DECO
Producent: Kratki
Cena: 1 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki kominkowe Zuzia DECO Drzwiczki kominkowe Zuzia DECO
Producent: Kratki
Cena: 1 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki Oliwia DECO Drzwiczki Oliwia DECO
Producent: Kratki
Cena: 1 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwiczki żeliwne do wkładu Maja Drzwiczki żeliwne do wkładu Maja
Producent: Kratki
Cena: 549,00 zł
szt.
zobacz więcej

Drzwiczki do kominka

Drzwiczki do kominka są jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego kominka. Obecnie, kominki wracają do łask. Coraz więcej osób, które budują domy jednorodzinne, decydują się na zakup kominka do salonu. Jest to nie tylko dobra alternatywa na zapewnienie sobie dodatkowego źródła ogrzewania. Nowoczesne kominki są dziś bardzo atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu mogą nadać stylu naszym pomieszczeniom.

Drzwiczki do każdego kominka

Korzystając z oferty naszego sklepu z wkładami kominkowymi, mamy możliwość zaopatrzyć się w wysokiej jakości, piękne kominki, które można dopasować do każdego pomieszczenia oraz idealnie pasujące do nich drzwiczki. Dodatkowe ciepło, ergonomia i ciekawy dodatek do wystroju naszego salonu, to podstawowe zalety, jakimi cechują się kominki. Dziś, modele kominków są szczególnie ciekawe. Producenci skupiają się na tym, by spełnić wszystkie wymagania klientów. Warto dodać, że kominki składają się z kilku elementów. Jednym z nich, są drzwiczki. Obecnie, możemy wybierać spośród wielu różnorodnych rodzajów drzwiczek kominkowych. Nasz wybór może być podyktowany indywidualnymi preferencjami, jednak warto skupić się na tym, iż producent drzwiczek kominkowych gwarantuje ich długie i bezpieczne użytkowanie.

Jak dobrać drzwiczki do kominka?

Właściwie każdy kominek można dziś wyposażyć w drzwiczki, które spełniają oczekiwania zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Wiele kominków nie przypomina dziś małego, zabudowanego w ścianie piecyka, ale raczej większe, całkowicie przeszklone paleniska wymagające znacznie lepszego dostępu do wnętrza. Drzwiczki kominkowe powinny dopasowywać się idealnie do rodzaju wkładu kominkowego bez względu na to, czy jest on żeliwny czy stalowy i stanowić z nim jedną, spójną całość stylistyczną.

Żeliwne drzwiczki kominkowe

Dobierając drzwiczki do kominka warto zastanowić się nad kwestią tego, w którą stronę mają się otwierać – producenci zwykle oferują zarówno opcję w prawo, jak i w lewo, przy czym niewielu klientów zwraca na to uwagę. W praktyce jednak sposób otwierania drzwi kominka ma ogromne znaczenie dla komfortu jego używania. Co więcej, na rynku pojawiają się też opcje umożliwiające przekształcenie tradycyjnego kominka zamkniętego w kominek otwarty właśnie dzięki zastosowaniu specjalnych drzwiczek do kominków otwartych. Można więc z powodzeniem powiedzieć że pole do wyobraźni jest tu duże, a wybierając kominek nie trzeba decydować się dziś już wyłącznie na standardowe, klasyczne rozwiązania. Ostatecznie to właśnie klient decyduje o tym, jaka opcja odpowiada mu najbardziej. Czy to drzwiczki żeliwne czy stalowe, przeszklone i dekoracyjne czy bardziej zabudowane – bez nich kominek nie będzie bezpieczny.

Oferta naszego sklepu obejmuje drzwiczki kominkowe:

- tradycyjne żeliwne drzwiczki kominkowe - odlewy z żaroodpornym przeszkleniem prostym, panoramicznym, pryzmatycznym. Wyposażone w szufladę popielnika

- stalowe drzwiczki kominkowe - wyposażone w żaroodporne szkło kominkowe - w wersji klasycznej oraz z szybą żaroodporną dekoracyjną DECO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl