Biokominek CHARLIE 2 satyna Biokominek CHARLIE 2 satyna
Producent: Kratki
Cena: 870,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biokominek CHARLIE czarny Biokominek CHARLIE czarny
Producent: Kratki
Cena: 870,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biokominek CHARLIE satyna Biokominek CHARLIE satyna
Producent: Kratki
Cena: 870,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biokominek DECEMBER Biokominek DECEMBER
Producent: Kratki
Cena: 1 954,99 zł
szt.
zobacz więcej
Biokominek DECEMBER z certyfikatem TÜV Biokominek DECEMBER z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena: 2 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biokominek DELTA 2 czarny Biokominek DELTA 2 czarny
Producent: Kratki
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej

Nowoczesne Biokominki wolnostojące

Biokominek jest rodzajem kominka, który opala się płynnym paliwem. Biopaliwa oparte są na bazie alkoholu, jednak podczas spalania, nie jest wydzielany ani dym, ani zapach. Jest to więc bezpieczny i przyjazny środowisku sposób na ogrzewanie naszego domu lub mieszkania.

Każdy typ biokominka, który dostępny jest w ofercie naszego sklepu internetowego w atrakcyjnej cenie, posiada bezpieczny pojemnik z tzw. wkładem absorbującym lub chłonnym. Wkład taki stanowi nowatorskie rozwiązanie, jeśli chodzi o pojemniki do biokominków. Dzięki niemu, można znacznie zmniejszyć eksploatację paliwa. Poza tym, wkłady mają za zadanie zapobiegać wylewaniu się paliwa. Tyczy się to również sytuacji, w których biokominek może przewrócić się podczas użytkowania, z paliwem w środku.

Jakie są zalety biokominków dostępnych w naszym sklepie?

Pierwszą, istotną zaletą biokominków, jest dwuletnia gwarancja na właściwe działanie każdego produktu, od chwili jego zakupu. Producent gwarantuje także specjalny certyfikat – TÜV. Dzięki niemu, mamy gwarancję na najwyższą jakość każdego biokominka, który posiada takie oznaczenie. Oprócz tego, certyfikat zapewnia spełnienie wymagań związanych z bezpieczeństwem biokominka. Znak ten poza tym oznacza, iż cały proces produkcji został przeprowadzony pod kontrolą specjalistów. Cena naszych biokominków jest atrakcyjna i konkurencyjna.

Biokominki wolnostojące - łatwość w obsłudze

Warto jednak podkreślić, że biokominki mają wiele zalet związanych bezpośrednio z ich użytkowaniem. Podczas rozpalania paleniska oraz w trakcie eksploatacji kominka, nie są wydzielane żadne zapachy ani dym. Przekłada się to na komfort używania kominków oraz na bezpieczeństwo. Nie istnieje bowiem ryzyko zatrucia oparami – jest to szczególnie istotne, gdy w domu mieszkają małe dzieci. Oprócz tego, trzeba dodać, że takie paliwo do biokominka nie generuje popiołu. Dzięki temu, oszczędzamy czas związany z czyszczeniem kominka i wynoszeniem popiołu.
Ze względu na budowę biokominków, nie jest wymagane poprowadzenie instalacji kominowej. Pozwala to na swobodne przemieszczanie kominka w razie potrzeby. Dodatkowo – biokominki są bardzo proste w obsłudze i w montażu.
Warto również dodać, że różnorodność kominków umożliwia dopasowanie ich do każdego pomieszczenia, nawet jeśli nie ma ono zbyt dużych wymiarów.

Rodzaje biokominków w sklepie Bofoco.pl

W ofercie naszego sklepu, możemy wybierać spośród biokominków wiszącychwolnostojących lub MDF, a ich cena jest atrakcyjna. Każdy z nas może dopasować odpowiedni kształt, wielkość i rodzaj biokominka według własnych potrzeb. Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje naszego sklepu internetowego:

  • BIOKOMINEK CHARLIE 2 – dobrym wyborem będzie kominek wiszący, wykonany ze stali o prostokątnym kształcie. Może on zostać wmontowany w ścianę lub specjalnie wydzielone miejsce. Można go zamontować w narożniku, powiesić na ścianie lub wmontować w specjalną przestrzeń wystającą ze ściany.
  • BIOKOMINEK SIERRA – wolnostojący biokominek, niewymagający montażu. Prostokątny, wysoki kominek, posiada na środku powierzchnię, służącą do rozpalenia płomienia. Kształt biokominka umożliwia nam dopasować go zarówno do większego domu, jak i niewielkiego mieszkania.
  • BIOKOMINEK AF srebrny – jest to kominek o wypukłym kształcie, cechujący się nowoczesnym designem. Jest on świetnym elementem aranżacji wnętrz. Można go powiesić na ścianie, w narożniku oraz we wnęce. Montaż nie wymaga użycia dodatkowych listew.
  • BIOKOMINEK WHISKEY czarny – ten rodzaj biokominka jest jednym z ciekawszych produktów z oferty. Kominek ten imituje tradycyjne palenisko. Kwadratowy kształt, smukła forma oraz ciemny, klasyczny kolor, pozwalają na dopasowanie tego modelu do większości wnętrz.
  • BIOKOMINEK GOLF CZARNY - tani i bardzo popularny biokominek wiszący, łatwy w montażu nie wymagający skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego.

Atrakcyjne ceny biokominków

 

Zobacz także: akcesoria do biokominków, elementy montażowe, ruszt do kominka, kominki ogrodowe, piece kominkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl